בניה מוצלחת

בניה מוצלחת

הסכם התקשרות עם קבלן שלד

בניית בית פרטי למגורים יכולה וצריכה להיות חווייתית ומיוחדת במינה, בתנאי שמבצעים את כל הפעולות הנדרשות בזמן, בצורה שקולה ואחראית, ונותנים תשומת לב לכל הפרטים, קטנים כגדולים.

על מנת שהבניה אכן תהיה חוויה כיפית ונעימה ולא תהפוך לסיוט – כדאי לדעת היטב מה צופן תהליך הבניה וכיצד לפעול בכל שלב ושלב במהלכו. מאחר ורוב האנשים, גם כאלה אשר כבר בנו מספר בתים בחיים, לא יודעים או לא יכולים לתת את מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט לפני הבניה ובטח שבהמהלכה, לעיתים פרויקט בניית הבית לא מתבצע בצורה אופטימלית כמקווה אלא מסתיים עם ליקויי בניה, הוצאות גבוהות הרבה מעל המשוער, המון כאב ראש, עצבים ומפח נפש.

 

בחברת 'אביגל ניהול פרויקטים בבניה בע"מ' יודעים איך להפוך את פרויקט בניית הבית לתהליך מהנה ומוצלח, בזכות ניסיון נצבר בניהול ופיקוח של פרוייקטים רבים בהווה ובעבר.

פרוייקט בנייה מוצלח צריך לעמוד בשלושה יעדים:

  1. בנייה איכותית.

  2. עמידה בתקציב.

  3. עמידה בלוחות זמנים.

 

בזכות היכולת שלנו לרדת לרזולוציה הקטנה ביותר בכל אספקט במהלך פרויקט הבניה, שיתוף פעולה איתנו מוביל לעמידה מלאה בשלוש המטרות כך שעם כל טרדות בנית הבית אנחנו מתמודדים, מה שמותיר את לקוחותינו להתמקד בעיצוב הפנים, בנראות של הבית ובדברים הכיפיים יותר שיש לפרויקט הבניה להציע.