בניית בתים בזול

בניית בתים בזול

בניית בתים בזול

בניית בתים בזול

חולמים על בניית בית פרטי עבורכם ובני משפחתכם? הגעתם אל המקום הנכון.
אנו בחברת אביגל נסייע לכם בבניית בתים בזול ונלווה אתכם לכל אורך הדרך, משלבי התכנון והביצוע, הפיקוח בשטח ועד אכלוס המבנה.

לצורך בניית בית פרטי בישראל מקובל לבצע בנייה קונבנציונאלית, וזאת בשונה מבנייה טרומית ובנייה מתועשת. לכל שיטת בנייה יש את היתרונות והחסרונות שלה, אך בנייה קונבנציונאלית הייתה ונשארה שיטת הבנייה השכיחה ביותר בישראל, בעיקר כאשר מדובר בבניית בית פרטי.

 

בנייה קונבנציונאלית

בבנייה קונבנציונאלית רטובה חומרי הבנייה מובאים אל אתר הבנייה, זאת בשונה משיטות אחרות אשר כוללות חלקים מודולריים אשר הוכנו מראש. ומסופקים לאתר להרכבה.

בניית בית פרטי בשיטה של בנייה קונבנציונאלית  (לאחר שלבי התכנון) מתחילה בחפירת יסודות, בניית שלד הבניין, בניית הקירות ובסופו של דבר הגימורים.

לתהליך הבנייה יש שלבים רבים ומעורבים בו אנשי מקצוע שונים. כולם מעוניינים בבניית בתים בזול וזוהי החשיבות של מפקח הבנייה – הוא מסייע לכם להשיג זאת.

כל אחד משלבי הבנייה חייב להתבצע לפי לוח זמנים ותוך כדי תיאום מלא עם אנשי המקצוע האחרים. לכל איש מקצוע יש את חלון הזמן שבו עליו לבצע את חלקו בפרויקט המורכב.

חוסר תיאום בין אנשי המקצוע השונים עלול לגרום לעיכובים לליקויים ולחריגות תקציביות. מפקח הבנייה הוא הדרך היחידה שלכם לבצע בניית בתים בזול, כלומר בעלות נמוכה יותר מהעלות הריאלית.

בניית בית פרטי

מפקח הבנייה נמצא בכל יום באתר הבנייה. הוא מנצח על הפרויקט ומבצע את התיאומים הנדרשים בין כל אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט של בניית בית פרטי.

אך מפקח בנייה אינו עוסק אך ורק בתיאום בין הגורמים השונים המעורבים בפרויקט.

בניית בית פרטי דורשת גם הקפדה על תקנים, נהלים ואיכות ביצוע גבוהה על מנת לקבל מבנה בטוח, תקין וללא ליקוי בנייה. בנייה קונבנציונאלית דורשת הקפדה על איכות העבודה ובלי לעגל פינות ובלי לחפף בשום פרט.

בניית בית פרטי היא תמיד דבר יקר, אך בעזרת פיקוח והקפדה ניתן להימנע מטעויות אשר בסופו של דבר יעלו לכם ביוקר וזוהי המשמעות האמיתית של בניית בתים בזול מבלי להתפשר על איכות.

טעויות וליקויים בבנייה אשר יתגלו בסיום תהליך הבנייה יגרמו לכם להוצאות אדירות ומפח נפש גדול, לכן בניית בית פרטי חייבת להתבצע באמצעות מפקח בנייה מנוסה.